- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAS
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAS MCV 1000 Quick
Vertikálne obrábacie centrum CNC MAS MCV 1000 Quick
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2004 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 4946 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1300 mm |
| Šírka pracovného stola | 600 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 700 kg |
| Výkon pohonu vretena | 25 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 20 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 10000 1/min |
| Minimálna vzdialenosť vretena od stola | 100 mm |
| Maximálna vzdialenosť vretena od stola | 810 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1016 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 610 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 710 mm |
| Celkový príkon | 40 kW |
| Výška stroja | 2940 mm |
| Dĺžka stroja | 2700 mm |
| Šírka stroja | 3080 mm |
| Hmotnosť stroja | 5.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 530 | |













































