- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAS
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAS MCV 500
Vertikálne obrábacie centrum CNC MAS MCV 500
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Inventárne číslo | 4732 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 800 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Počet nástrojov v zásobníku | 20 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 800 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Celkový príkon | 15 kW |
| Výška stroja | 2550 mm |
| Dĺžka stroja | 2085 mm |
| Šírka stroja | 1900 mm |
| Hmotnosť stroja | 3.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Ethernet (LAN) | |
| Elektronické koliesko pre manuálnu prevádzku | |
| Technická dokumentácia | |











































