- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAS
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAS MCV 750
Vertikálne obrábacie centrum CNC MAS MCV 750
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 5901 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1000 mm |
| Šírka pracovného stola | 640 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 650 kg |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 24000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 750 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Hmotnosť stroja | 4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |
























































