- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MATEC
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MATEC 30 L
Vertikálne obrábacie centrum CNC MATEC 30 L
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 9000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 3000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 700 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 600 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 500 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 500 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 500 mm/s |
| Počet T-drážok v stole | 3 ks |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 426 CA | |










































