- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MATSUURA
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MATSUURA MC-510 V
Vertikálne obrábacie centrum CNC MATSUURA MC-510 V
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet nástrojov v zásobníku | 30 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 5200 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 508 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 355.6 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 482.6 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 399.6 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 399.6 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 249.8 mm/s |
| Celkový príkon | 15 kW |
| Výška stroja | 2616.2 mm |
| Dĺžka stroja | 2799.1 mm |
| Šírka stroja | 2430.8 mm |
| Hmotnosť stroja | 3.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| YASNAC MX 3 | |
| Chladený kvapalinou | |
| Technická dokumentácia | |











































