- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MATSUURA
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MATSUURA RA-1 F
Vertikálne obrábacie centrum CNC MATSUURA RA-1 F
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 599.4 mm |
| Šírka pracovného stola | 378.5 mm |
| Počet nástrojov v zásobníku | 20 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 8000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 508 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 398.8 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 459.7 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 400 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 400 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 250 mm/s |
Zariadenie | |
|---|---|
| YASNAC i80 | |
| Chladený kvapalinou | |
| Technická dokumentácia | |
















































