- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MATSUURA
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MATSUURA RA-4 F
Vertikálne obrábacie centrum CNC MATSUURA RA-4 F
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1002.5 mm |
| Šírka pracovného stola | 490.2 mm |
| Výkon pohonu vretena | 11.2 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 30 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 8000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1019.8 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 549.9 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 510 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| YASNAC I-80 | |
| Chladený kvapalinou | |













































