- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MATSUURA
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MATSUURA RA-II F
Vertikálne obrábacie centrum CNC MATSUURA RA-II F
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 599.4 mm |
| Šírka pracovného stola | 378.5 mm |
| Výkon pohonu vretena | 7.5 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 30 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 8000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 599.4 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 410 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 469.9 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| YASNAC CNC CONTROL | |









































