- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAZAK
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAZAK FJV 60/80
Vertikálne obrábacie centrum CNC MAZAK FJV 60/80
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Kráľovstvo |
| kraj | |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Záruka 12 mesiacov |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 56896 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 2000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 585 mm |
| Výška stroja | 6900 mm |
| Dĺžka stroja | 3700 mm |
| Hmotnosť stroja | 24 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































