- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAZAK
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAZAK NEXUS 410A
Vertikálne obrábacie centrum CNC MAZAK NEXUS 410A
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 5576 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 900 mm |
| Šírka pracovného stola | 430 mm |
| Výkon pohonu vretena | 11 kW |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 660 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 410 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 610 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania horizontálne vretená | 12000 1/min |
| Výška stroja | 2800 mm |
| Dĺžka stroja | 2600 mm |
| Šírka stroja | 2000 mm |
| Hmotnosť stroja | 5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |






























































