- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAZAK
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAZAK V 10
Vertikálne obrábacie centrum CNC MAZAK V 10
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 500 mm |
| Šírka pracovného stola | 1150 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 700 kg |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 28 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 6000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 762 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 490 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 508 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| MAZAK M 32 | |












































