- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAZAK
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAZAK V550
Vertikálne obrábacie centrum CNC MAZAK V550
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1740 mm |
| Šírka pracovného stola | 550 mm |
| Počet nástrojov v zásobníku | 30 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 3500 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1550 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 560 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 550 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 400 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 24 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 15 mm/s |
| Hmotnosť stroja | 9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| MAZATRON M 32 | |











































