- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAZAK
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAZAK Variaxis i 700
Vertikálne obrábacie centrum CNC MAZAK VARIAXIS i 700
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 700 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 700 kg |
| Výkon pohonu vretena | 30 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 40 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 18000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 630 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1100 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 600 mm |
| Hmotnosť stroja | 15 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| MAZATROL MATRIX 2 | |











































