- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAZAK
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAZAK VQC 15-40
Vertikálne obrábacie centrum CNC MAZAK VQC 15-40
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 889 mm |
| Šírka pracovného stola | 406.4 mm |
| Výkon pohonu vretena | 5.6 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 16 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 6000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 558.8 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 406.4 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 381 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| MAZATROL M 2 | |











































