- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAZAK
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAZAK VTC 20 B
Vertikálne obrábacie centrum CNC MAZAK VTC 20 B
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 100519 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1460 mm |
| Šírka pracovného stola | 510 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 500 kg |
| Výkon pohonu vretena | 11 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 40 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 7000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1120 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 510 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Mazak Mazatrol MPlus | |












































