- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MIKRON
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MIKRON UCP 800 DURO
Vertikálne obrábacie centrum CNC MIKRON UCP 800 DURO
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 600 mm |
| Šírka pracovného stola | 600 mm |
| Počet synchrónnych náprav | 5 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 30 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 20000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 800 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 650 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Výška stroja | 2950 mm |
| Dĺžka stroja | 2300 mm |
| Šírka stroja | 900 mm |
| Hmotnosť stroja | 9.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Heidenhain iTNC 530 | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |













































