- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MIKRON
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MIKRON VCP 710
Vertikálne obrábacie centrum CNC MIKRON VCP 710
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet nástrojov v zásobníku | 30 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 18000 1/min |
| Maximálna vzdialenosť vretena od stola | 660 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 710 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 500 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 500 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 500 mm/s |
| Celkový príkon | 40 kW |
| Hmotnosť stroja | 9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 426 | |
| Chladený kvapalinou | |
| Technická dokumentácia | |














































