- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MORI SEIKI
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MORI SEIKI MV-40 B
Vertikálne obrábacie centrum CNC MORI SEIKI MV-40 B
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1201.4 mm |
| Šírka pracovného stola | 457.2 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 698.5 kg |
| Výkon pohonu vretena | 7.5 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 8000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 800.1 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 416.6 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 510.5 mm |
| Hmotnosť stroja | 6.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC O-M | |
| Technická dokumentácia | |









































