- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MORI SEIKI
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MORI SEIKI RURACENTER 5080
Vertikálne obrábacie centrum CNC MORI SEIKI RURACENTER 5080
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1099.8 mm |
| Šírka pracovného stola | 599.4 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 798.3 kg |
| Výkon pohonu vretena | 14.9 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 30 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 10000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 800.1 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 530.9 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 510.5 mm |
| Výška stroja | 2667 mm |
| Dĺžka stroja | 2438.4 mm |
| Šírka stroja | 2286 mm |
| Hmotnosť stroja | 5.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC MSC 504 | |










































