- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá OKK
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá OKK PCV 55
Vertikálne obrábacie centrum CNC OKK PCV 55
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1219.2 mm |
| Šírka pracovného stola | 558.8 mm |
| Výkon pohonu vretena | 22.4 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 13000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1016 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 558.8 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 533.4 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| OKK CNC CONTROL | |










































