- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá OKUMA
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá OKUMA GENOS M460R-VE
Vertikálne obrábacie centrum CNC OKUMA GENOS M460R-VE
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2016 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1000 mm |
| Šírka pracovného stola | 460 mm |
| Počet nástrojov v zásobníku | 32 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 50 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 15000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 762 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 460 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 460 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 666.7 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 666.7 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 533.3 mm/s |
| Výška stroja | 2746 mm |
| Dĺžka stroja | 2810 mm |
| Šírka stroja | 2210 mm |
| Hmotnosť stroja | 6.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| OKUMA OSP-P300M-R | |
| Pripojenie RS | |
| Pripojenie USB | |
| Ethernet (LAN) | |
| Elektronické koliesko pre manuálnu prevádzku | |
| CNC naklápací stôl - indexované osa | |
| Hriadeľ vice | |
| Koník | |
| Ďalšie otočný stôl CNC | |
| Redukčné púzdra pre vreteno | |














































