- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá RICHMOND
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá RICHMOND VMC 1020 S
Vertikálne obrábacie centrum CNC RICHMOND VMC 1020 S
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 231757 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1200 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 450 kg |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 16 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 8000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1020 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 560 mm |
| Výška stroja | 2600 mm |
| Dĺžka stroja | 2960 mm |
| Šírka stroja | 2150 mm |
| Hmotnosť stroja | 5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Fanuc 0i - MC | |


















































