- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá STAMA
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá STAMA MC-331 TWIN
Vertikálne obrábacie centrum CNC STAMA MC-331 TWIN
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 850 mm |
| Šírka pracovného stola | 415 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 400 kg |
| Výkon pohonu vretena | 100 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 42 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 10500 1/min |
| Minimálna vzdialenosť vretena od stola | 200 mm |
| Maximálna vzdialenosť vretena od stola | 550 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 800 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 350 mm |
| Hmotnosť stroja | 7.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 18 iM | |









































