- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá SW (SCHWAeBISCHE WERKZEUGMASCHINEN)
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá SW (SCHWAeBISCHE WERKZEUGMASCHINEN) BAS03-22
Vertikálne obrábacie centrum CNC SW (SCHWAeBISCHE WERKZEUGMASCHINEN) BAS03-22
| Kategórie | CNC frézky a obrábacie centrá SW (SCHWAeBISCHE WERKZEUGMASCHINEN) › |
| Výrobca | SW (SCHWAeBISCHE WERKZEUGMASCHINEN) › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 3288 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 17500 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 75000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 75000 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 300 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 75000 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 400 mm/s |
| Celkový príkon | 15.5 kW |
| Počet rotačných rýchlostiach zvislou osou vretena | 2 ks |
| Výška stroja | 3100 mm |
| Dĺžka stroja | 3650 mm |
| Šírka stroja | 2750 mm |
| Hmotnosť stroja | 7.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |


-bas03-22-s.jpg)
-bas03-22-1-s.jpg)
-bas03-22-2-s.jpg)
-bas03-22-3-s.jpg)
-bas03-22-4-s.jpg)
-bas03-22-5-s.jpg)
-bas03-22-6-s.jpg)
-bas03-22-7-s.jpg)
-bas03-22-8-s.jpg)







































