- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá TAJMAC-ZPS
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá TAJMAC-ZPS MCFV 1050
Vertikálne obrábacie centrum CNC TAJMAC-ZPS MCFV 1050
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1200 mm |
| Šírka pracovného stola | 510 mm |
| Počet nástrojov v zásobníku | 20 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 50 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 8000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1020 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 525 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 0i-MG | |














































