- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá TAJMAC-ZPS
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá TAJMAC-ZPS MCFV 1050 Basi
Vertikálne obrábacie centrum CNC TAJMAC-ZPS MCFV 1050 Basi
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 241745 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1200 mm |
| Šírka pracovného stola | 510 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 700 kg |
| Výkon pohonu vretena | 25 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 20 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 10000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1020 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 525 mm |
| Výška stroja | 2940 mm |
| Dĺžka stroja | 2810 mm |
| Šírka stroja | 1895 mm |
| Hmotnosť stroja | 5.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 530 | |

















































