- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá TAJMAC-ZPS
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá TAJMAC-ZPS MCFV 1060 trend, 3 axis
Vertikálne obrábacie centrum CNC TAJMAC-ZPS MCFV 1060 trend, 3 axis
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Slovensko |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1270 mm |
| Šírka pracovného stola | 590 mm |
| Počet nástrojov v zásobníku | 30 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 12000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1016 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 610 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 760 mm |
| Hmotnosť stroja | 7700 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Pripojenie USB | |











































