- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá TBI
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá TBI VC 1060 HH
Vertikálne obrábacie centrum CNC TBI VC 1060 HH
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1160 mm |
| Šírka pracovného stola | 600 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 1000 kg |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 24 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 600 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 650 mm |
| Počet T-drážok v stole | 5 ks |
| Hmotnosť stroja | 6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 620 | |
| Elektronické koliesko pre manuálnu prevádzku | |

















































