- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá Tongtai
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá Tongtai TMV-510
Vertikálne obrábacie centrum CNC Tongtai TMV-510
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 6977 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 600 mm |
| Šírka pracovného stola | 360 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 200 kg |
| Počet nástrojov v zásobníku | 20 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 510 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 360 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 250 mm |
| Výška stroja | 2280 mm |
| Dĺžka stroja | 2295 mm |
| Šírka stroja | 1400 mm |
| Hmotnosť stroja | 2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Fanuc Series Oi MC | |











































