- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá TOPPER
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá TOPPER QVM 610AII
Vertikálne obrábacie centrum CNC TOPPER QVM 610AII
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 700 mm |
| Šírka pracovného stola | 410 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 400 kg |
| Výkon pohonu vretena | 9 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 8000 1/min |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 36 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 36 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 30 mm/s |
| Výška stroja | 2800 mm |
| Dĺžka stroja | 2440 mm |
| Šírka stroja | 4090 mm |
| Hmotnosť stroja | 7.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC Oi-MD | |
| Centrálne mazanie | |
















































