- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá VICTOR
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá VICTOR Vcenter 70
Vertikálne obrábacie centrum CNC VICTOR Vcenter 70
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Mesto | Babberich |
| Smerovacie číslo | 6909 DA |
| kraj | |
| Krajiny | Holandsko |
| telefón | +31 316247123 |
| Kategórie | CNC frézky a obrábacie centrá VICTOR › |
| Výrobca | VICTOR › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 9076 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 800 mm |
| Šírka pracovného stola | 460 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 500 kg |
| Výkon pohonu vretena | 8 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 24 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 700 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 480 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 510 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 20000 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 20000 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 20000 mm/s |
| Výška stroja | 2700 mm |
| Dĺžka stroja | 2200 mm |
| Šírka stroja | 2300 mm |
| Hmotnosť stroja | 4.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |















































