- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá YCM
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá YCM SUPERMAX REBEL MAX 4
Vertikálne obrábacie centrum CNC YCM SUPERMAX REBEL MAX 4
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 12223 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1194 mm |
| Šírka pracovného stola | 599 mm |
| Výkon pohonu vretena | 15 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 24 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 8000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1092 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 599 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 630 mm |
| Hmotnosť stroja | 10.4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 18 M | |
| Chladený kvapalinou | |















































