- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Viac vretenové sústružnícke automaty
- ›
- Viac vretenové sústružnícke automaty Tornos
- ›
- Viac vretenové sústružnícke automaty Tornos MULTIDECO-26/6
Viac vreteno automatické sústruhy Tornos MULTIDECO-26/6
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 120 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 5000 1/min |
| Celkový príkon | 18 kW |
| Dĺžka stroja | 3500 mm |
| Šírka stroja | 1950 mm |
| Výška stroja | 1600 mm |
| Hmotnosť stroja | 8.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Bar podávač | |
















































