- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Vnútorné brúsky
- ›
- Vnútorné brúsky ALB.TRIPET.SA
- ›
- Vnútorné brúsky ALB.TRIPET.SA MUR 100
Vnútorné brúska ALB.TRIPET.SA MUR 100
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| Rok výroby | 1964 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 2111 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúseného otvoru | 1 mm |
| Maximálny priemer brúsené diery | 0.5 mm |
| Výška stroja | 1400 mm |
| Dĺžka stroja | 1150 mm |
| Šírka stroja | 800 mm |
| Hmotnosť stroja | 550 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |
















































