Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1976 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúseného otvoru | 127 mm |
| Minimálny priemer brúsené diery | 3.2 mm |
| Maximálny priemer brúsené diery | 127 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania brúsneho vreteníka kolesa | 14000 1/min |
| Maximálne otáčky vretena obrobku | 400 1/min |
| Hmotnosť stroja | 3.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Self-centrovanie 3-čeľusťové skľučovadlo | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |

















































