Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1971 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Inventárne číslo | 2264 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúseného otvoru | 600 mm |
| Maximálny priemer brúsené diery | 250 mm |
| Maximálna hmotnosť obrobku brúseného | 100 kg |
| Maximálny priemer brúsneho kotúča | 400 mm |
| Celkový príkon | 10 kW |
| Hmotnosť stroja | 3.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































