Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Inventárne číslo | 1017-1218 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúseného otvoru | 250 mm |
| Minimálny priemer brúsené diery | 10 mm |
| Maximálny priemer brúsené diery | 250 mm |
| Maximálna hmotnosť obrobku brúseného | 100 kg |
| Maximálna rýchlosť otáčania brúsneho vreteníka kolesa | 31000 1/min |
| Celkový príkon | 9 kW |
| Výška stroja | 1800 mm |
| Dĺžka stroja | 4500 mm |
| Šírka stroja | 2300 mm |
| Hmotnosť stroja | 5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |















































