Vnútorné brúska Vourmard 5ALP1500
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Rusko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1977 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka brúseného otvoru | 1500 mm |
| Minimálny priemer brúsené diery | 5 mm |
| Maximálny priemer brúsené diery | 200 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Možnosť nastavenia vreteníka obrobku pod uhlom | |
| Self-centrovanie 3-čeľusťové skľučovadlo | |
| Magnetický upínač | |
| Chladený kvapalinou | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |









































