- UniMachines
- ›
- Vstrekovacie stroje
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy ARBURG
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy ARBURG Arburg 270 C 500-100 U
Vstrekovanie plastov lis ARBURG Arburg 270 C 500-100 U
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Slovensko |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Nepoužitý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Stroj unplugged |
Technické parametre | |
|---|---|
| Upínacia sila | 51 t |
| Vstrekovacie kapacita | 70 cm3 |
| Vstrekovacie hmotnosť | 64 g |
| Minimálna vzdialenosť medzi doskami pre upevnenie formy | 550 mm |
| Vzdialenosť medzi stĺpmi (horizontálne) | 270 mm |
| Vzdialenosť medzi stĺpmi (vertikálne) | 270 mm |
| Sila vyhadzovača | 3.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































