- UniMachines
- ›
- Vstrekovacie stroje
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy BATTENFELD
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy BATTENFELD BA 500 CD
Vstrekovanie plastov lis BATTENFELD BA 500 CD
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Upínacia sila | 50 t |
| Vstrekovacie kapacita | 99 cm3 |
| Vzdialenosť medzi stĺpmi (horizontálne) | 304 mm |
| Vzdialenosť medzi stĺpmi (vertikálne) | 304 mm |
| Priemer skrutky | 30 mm |
| Dĺžka zdvihu skrutky | 140 mm |
| Maximálny vstrekovací tlak | 202.2 MPa |
| Objem olejovej nádrže | 185 l |
| Dĺžka stroja | 3230 mm |
| Šírka stroja | 1300 mm |
| Výška stroja | 1840 mm |
| Hmotnosť vstrekovacieho stroja | 2.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| UNILOG 4000 B | |
| Nakladacie automatika pre plastové granule | |
| Jadra | |
| Technická dokumentácia | |




















































