- UniMachines
- ›
- Vstrekovacie stroje
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy BATTENFELD
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy BATTENFELD BK-T 1300-630
Vstrekovanie plastov lis BATTENFELD BK-T 1300-630
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Upínacia sila | 132.6 t |
| Vstrekovacie kapacita | 353.4 cm3 |
| Minimálna vzdialenosť medzi doskami pre upevnenie formy | 200 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi doskami pre upevnenie formy | 450 mm |
| Dĺžka zdvihu vstrekovacie | 420 mm |
| Výška dosky pre montáž na formu | 700 mm |
| Šírka dosky pre montáž na formu | 700 mm |
| Vzdialenosť medzi stĺpmi (horizontálne) | 470 mm |
| Vzdialenosť medzi stĺpmi (vertikálne) | 470 mm |
| Priemer skrutky | 50 mm |
| Výkon čerpadla | 22 kW |
| Objem olejovej nádrže | 180 l |
| Dĺžka stroja | 4830 mm |
| Šírka stroja | 1160 mm |
| Výška stroja | 1960 mm |
| Hmotnosť vstrekovacieho stroja | 6.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Pleseň uzatvárací systém - kolenný kĺb | |
| Pleseň uzatvárací systém - hydraulické | |
| Pleseň uzatvárací systém - servo motor | |
| Pleseň uzatvárací systém - skrutka | |
| Technická dokumentácia | |















































