- UniMachines
- ›
- Vstrekovacie stroje
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy BATTENFELD
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy BATTENFELD EM1600/350
Vstrekovanie plastov lis BATTENFELD EM1600/350
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Maďarsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Stroj nefunguje - neznámy zlyhanie |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Nemožno vykonať skúšobný - zlyhanie |
Technické parametre | |
|---|---|
| Upínacia sila | 160 t |
| Vstrekovacie hmotnosť | 198 g |
| Šírka dosky pre montáž na formu | 520 mm |
| Vzdialenosť medzi stĺpmi (vertikálne) | 520 mm |
| Hmotnosť vstrekovacieho stroja | 7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































