- UniMachines
- ›
- Vstrekovacie stroje
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy DEMAG
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy DEMAG erGotech 125-320 System
Vstrekovanie plastov lis DEMAG erGotech 125-320 System
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
Technické parametre | |
|---|---|
| Vstrekovacie kapacita | 124 cm3 |
| Minimálna vzdialenosť medzi doskami pre upevnenie formy | 230 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi doskami pre upevnenie formy | 460 mm |
| Výška dosky pre montáž na formu | 660 mm |
| Šírka dosky pre montáž na formu | 690 mm |
| Vzdialenosť medzi stĺpmi (horizontálne) | 475 mm |
| Vzdialenosť medzi stĺpmi (vertikálne) | 450 mm |
| Sila vyhadzovača | 125 t |
| Priemer skrutky | 30 mm |
| Maximálny vstrekovací tlak | 242 MPa |
| Výkon čerpadla | 22 kW |
| Dĺžka stroja | 4900 mm |
| Šírka stroja | 1600 mm |
| Výška stroja | 2100 mm |
| Hmotnosť vstrekovacieho stroja | 6.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |





















































