- UniMachines
- ›
- Vstrekovacie stroje
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy ENGEL
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy ENGEL VC 500/110 TECH
Vstrekovanie plastov lis ENGEL VC 500/110 TECH
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| Adresa | info@amaron-trading.com |
| Mesto | Brno |
| Smerovacie číslo | 602 00 |
| kraj | |
| Krajiny | Česká Republika |
| telefón |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Kategórie | Vstrekovacie stroje ENGEL › |
| Výrobca | ENGEL › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 7198 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Upínacia sila | 110 t |
| Dĺžka stroja | 4860 mm |
| Šírka stroja | 1380 mm |
| Výška stroja | 2050 mm |
| Hmotnosť vstrekovacieho stroja | 7.4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































