- UniMachines
- ›
- Vstrekovacie stroje
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy KRAUSS MAFFEI
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy KRAUSS MAFFEI KM 80 - 190 C2
Vstrekovanie plastov lis KRAUSS MAFFEI KM 80 - 190 C2
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Upínacia sila | 81.6 t |
| Vstrekovacie kapacita | 115 cm3 |
| Vstrekovacie hmotnosť | 105 g |
| Výška dosky pre montáž na formu | 650 mm |
| Šírka dosky pre montáž na formu | 600 mm |
| Vzdialenosť medzi stĺpmi (horizontálne) | 405 mm |
| Vzdialenosť medzi stĺpmi (vertikálne) | 405 mm |
| Sila vyhadzovača | 2.2 t |
| Dĺžka zdvihu vyhadzovača | 150 mm |
| Priemer skrutky | 35 mm |
| Maximálny vstrekovací tlak | 163.3 MPa |
| Výkon čerpadla | 15 kW |
| Objem olejovej nádrže | 270 l |
| Dĺžka stroja | 4050 mm |
| Šírka stroja | 1500 mm |
| Výška stroja | 1890 mm |
| Hmotnosť vstrekovacieho stroja | 3.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| KRAUSS MAFFEI MC3-F | |
| Vibroisolators | |









































