- UniMachines
- ›
- Vstrekovacie stroje
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy NIIGATA
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy NIIGATA ELECTRIC MD 200 SIV
Vstrekovanie plastov lis NIIGATA ELECTRIC MD 200 SIV
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2004 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Upínacia sila | 181.4 t |
| Vstrekovacie hmotnosť | 413.9 g |
| Minimálna vzdialenosť medzi doskami pre upevnenie formy | 199.9 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi doskami pre upevnenie formy | 500.1 mm |
| Dĺžka zdvihu vstrekovacie | 450.1 mm |
| Výška dosky pre montáž na formu | 769.9 mm |
| Šírka dosky pre montáž na formu | 769.9 mm |
| Vzdialenosť medzi stĺpmi (horizontálne) | 530.1 mm |
| Vzdialenosť medzi stĺpmi (vertikálne) | 530.1 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| MITSUBISHI CNC CONTROL | |
| CNC riadenie | |












































