- UniMachines
- ›
- Vstrekovacie stroje
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy TEDERIC
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy TEDERIC D250/i1100
Vstrekovanie plastov lis TEDERIC D250/i1100
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2021 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 8773 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Upínacia sila | 250 t |
| Vstrekovacie kapacita | 601 cm3 |
| Vstrekovacie hmotnosť | 547 g |
| Vzdialenosť medzi stĺpmi (horizontálne) | 410 mm |
| Vzdialenosť medzi stĺpmi (vertikálne) | 410 mm |
| Hmotnosť vstrekovacieho stroja | 8.4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |
















































