- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Súradnicové vyvrtávačky
- ›
- Súradnicové vyvrtávačky MAS
- ›
- Súradnicové vyvrtávačky MAS VXR 50 NCA
Vyvrtávačka MAS VXR 50 NCA
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| Adresa | info@amaron-trading.com |
| Mesto | Brno |
| Smerovacie číslo | 602 00 |
| kraj | |
| Krajiny | Česká Republika |
| telefón |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Kategórie | Vŕtačky MAS › |
| Výrobca | MAS › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 6804 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 830 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 500 kg |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 450 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 450 mm |
| Výška stroja | 3290 mm |
| Dĺžka stroja | 3050 mm |
| Šírka stroja | 2500 mm |
| Hmotnosť stroja | 6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































