- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Súradnicové vyvrtávačky
- ›
- Súradnicové vyvrtávačky MICROMAT
- ›
- Súradnicové vyvrtávačky MICROMAT BKOE 400x630
Vyvrtávačka MICROMAT BKOE 400x630
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 630 mm |
| Šírka pracovného stola | 400 mm |
| Maximálna vzdialenosť od vretena ku stolu | 560 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 125 kg |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 250 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 420 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Centrálne mazanie | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |
















































