- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Súradnicové vyvrtávačky
- ›
- Súradnicové vyvrtávačky SIP
- ›
- Súradnicové vyvrtávačky SIP HYDROPTIC 6 A
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | India |
| kraj | |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer vŕtania do ocele | 55 mm |
| Maximálny priemer vŕtania | 300 mm |
| Dĺžka pracovného stola | 1100 mm |
| Šírka pracovného stola | 842 mm |
| Maximálna vzdialenosť od vretena ku stolu | 900 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 800 kg |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 795 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 800 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 41.7 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 41.7 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 41.7 mm/s |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































